Twój koszyk jest pusty.

Płatność elektroniczna

System płatności eCard umożliwia opłacenie zamówienia kartą kredytową lub ePrzelewem z większości polskich banków. Lista obsługiwanych banków i kart znajduje się w dolnej części strony sklepu Silvona. Jeżeli posiadasz konto internetowe, wybierasz bank, z którego konta chcesz dokonać płatności i zostajesz przekierowany do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się otrzymasz gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Płatności natychmiastowe pozwalają na szybsze otrzymanie zamówionego towaru, gdyż zamówienie automatycznie otrzymuje status zapłaconego i jest realizowane.

Przelew

W tym wypadku należy przelać wyliczoną w zamówieniu opłatę na wskazane konto bankowe sklepu Silvona w banku PKO BP SA. Numer konta jest prześlemy Ci w mailu potwierdzającym złożone zamówienie. Przelew możesz zrealizować przez internet, na poczcie lub w banku. Po otrzymaniu wpłaty przystępujemy do realizacji wysyłki zamówionego towaru.

Pobranie

Płatność za złożone zamówienie odbywa się gotówką przy odbiorze przesyłki (na poczcie lub u listonosza). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za wysyłkę pobraniową. Realizacja zamówienia następuje natychmiast po jego złożeniu.

PayU

Korzystając z przelewu elektronicznego na pomocą systemu płatności online PayU wybierasz bank, w którym masz konto, a następnie jesteś przenoszony do serwisu bankowości internetowej, żeby dokonać płatności. Dane w formularzu wypełniane są automatycznie. Zamówienie jest realizowane natychmiast po dokonaniu przelewu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl