Twój koszyk jest pusty.

Wskazówki dotyczące wyboru formy płatności

Płatność elektroniczna

W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, który umożliwia opłacenie zamówienia kartą kredytową lub ePrzelewem z większości polskich banków. Lista obsługiwanych banków i kart znajduje się w dolnej części strony sklepu Silvona. Jeżeli posiadasz konto internetowe, wybierasz bank, z którego konta chcesz dokonać płatności i zostajesz przekierowany do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się otrzymasz gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Płatności natychmiastowe pozwalają na szybsze otrzymanie zamówionego towaru, gdyż zamówienie automatycznie otrzymuje status zapłaconego i jest realizowane.

Przelew przedpłata na konto

W tym wypadku należy przelać wyliczoną w zamówieniu opłatę na wskazane konto bankowe sklepu Silvona w banku PKO BP SA. Numer konta jest prześlemy Ci w mailu potwierdzającym złożone zamówienie. Przelew możesz zrealizować przez internet, na poczcie lub w banku. Po otrzymaniu wpłaty przystępujemy do realizacji wysyłki zamówionego towaru.

Płatność przy odbiorze

Płatność za złożone zamówienie odbywa się gotówką przy odbiorze przesyłki (na poczcie lub u listonosza). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za wysyłkę pobraniową. Realizacja zamówienia następuje natychmiast po jego złożeniu.

Sklep jest w trybie podglądu

Obsługiwane płatności:

 

 

Bezpieczeństwo danych gwarantuje certyfikat SSL

 


 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Click Shop | Hosting home.pl