Tanie kolczyki do uszu ze stali chirurgicznej (szlachetnej)

Kolczyki ze stali chirurgicznej długie. Małe kolczyki wkrętki ze stali chirurgicznej. Kolczyki i nausznice stal chirurgiczna złote lub srebrne.

Kolczyki ze stali chirurgicznej

Kolczyki ze stali nierdzewnej

Kolczyki do uszu ze stali chirurgicznej dzięki właściwościom tego materiału są niezwykle trwałe: nie będą ciemnieć i matowieć, trudno je zarysować lub połamać. Wykonane ze stali kolczyki nie wymagają specjalnej dbałości i nie jest konieczne ich zdejmowanie przed kąpielą, ponieważ nie zmieniają koloru po kontakcie z wodą. Poza wytrzymałością ważną zaletą stali chirurgicznej jako materiału jubilerskiego jest jej hipoalergiczność. Jest to szczególnie ważne w przypadku kolczyków. Panie noszące kolczyki ze stali szlachetnej mogą być pewne, że nie wywołają one u nich alergicznych zmian na skórze, dyskomfortu, podrażnienia skóry oraz jej zaczerwienienia. Kolczyki z materiału chirurgicznego są najbezpieczniejszym wyborem w przypadku świeżych przekłuć, ponieważ przyspieszają proces gojenia i minimalizują ryzyko zakażenia. Stal 316L, która nie uwalnia szkodliwych substancji, jest materiałem, który stosuje się do produkcji sztyftów używanych do przekłuwania uszu.

Tanie kolczyki ze stali chirurgicznej

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić kolczyki ze stali chirurgicznej, polecamy nasz sklep internetowy. Oferujemy duży wybór najmodniejszych kolczyków wkrętek ze stali nierdzewnej z zapięciem na sztyft, a także długie, wiszące kolczyki ze stali chirurgicznej. Kolczyki wykonane ze stali mogą być złote lub srebrne, z cyrkoniami lub perełkami. Kolczyki wkrętki ze stali chirurgicznej mają na sztyftach praktyczne nacięcia uniemożliwiające wysunięcie się zatyczek. Szczególnie polecamy kolczyki serduszka będące symbolem miłości, kolczyki skrzydła oznaczające wolność oraz kolczyki nieskończoność symbolizujące trwałość uczuć. Kolczyki chirurgiczne są wizualnie bardzo podobne do kolczyków ze złota lub srebra, a stal 316L, z której są wykonane gwarantuje, że długo zachowają swój blask. Jednocześnie są tanie: ich cena zazwyczaj nie przekracza kilkunasty złotych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl