Tanie kolczyki do uszu ze stali chirurgicznej (szlachetnej)

Duży wybór modnych kolczyków ze stali szlachetnej w modnych wzorach i niskich cenach. Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L są antyalergiczne (nieuczulające), a także nie rdzewieją i nie śniedzieją. Proponujemy: długie kolczyki ze stali chirurgicznej, małe kolczyki wkrętki stal chirurgiczna, nausznice i kolczyki ze stali chirurgicznej złote lub srebrne.

Kolczyki ze stali chirurgicznej

Kolczyki łapki złote stal   Kolczyki łapki złote stal
Cena:

16,95 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki koty złote stal    Kolczyki koty złote stal
Cena:

5,65 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki cyrkonie stal Kolczyki cyrkonie stal
Cena:

8,80 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki koniczynki stal  Kolczyki koniczynki stal
Cena:

5,10 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki koniczynki stal  Kolczyki koniczynki stal
Cena:

6,20 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki Myszka Miki stal Kolczyki Myszka Miki stal
Cena:

7,40 zł

szt.
zobacz więcej
Fake kolczyk złoty stal Fake kolczyk złoty stal
Cena:

12,70 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki sówki stal Kolczyki sówki stal
Cena:

5,65 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki złote kulki stal Kolczyki złote kulki stal
Cena:

12,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki skrzydła stal  Kolczyki skrzydła stal
Cena:

12,85 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki serca złote stal Kolczyki serca złote stal
Cena:

7,10 zł

szt.
zobacz więcej

Kolczyki stal chirurgiczna 316L

Kolczyki ze stali chirurgicznej mają wiele zalet, które przyczyniły się do ich popularności. Kolczyki do uszu wykonane ze stali nierdzewnej dzięki właściwościom tego materiału są niezwykle trwałe: nie będą z czasem ciemnieć i matowieć, trudno je zarysować lub połamać. Oznacza to, że kolczyki zachowują swój wygląd nawet po dłuższym okresie użytkowania. Wykonane ze stali kolczyki nie wymagają specjalnej dbałości i nie jest konieczne ich zdejmowanie przed kąpielą, ponieważ są odporne na korozję i nie zmieniają koloru po kontakcie z wodą. Mogą więc być noszone bez obawy o ich zniszczenie podczas kąpieli w basenie lub morzu. Poza wytrzymałością ważną zaletą stali chirurgicznej jako materiału jubilerskiego jest jej hipoalergiczność. Jest to szczególnie ważne w przypadku kolczyków. Panie noszące hipoalergiczne kolczyki ze stali szlachetnej mogą być pewne, że nie wywołają one u nich alergicznych zmian na skórze, dyskomfortu, podrażnienia skóry oraz jej zaczerwienienia. Nieuczulające kolczyki z materiału chirurgicznego są najbezpieczniejszym wyborem w przypadku świeżych przekłuć, ponieważ przyspieszają proces gojenia i minimalizują ryzyko zakażenia. Stal 316L, która nie uwalnia szkodliwych substancji, jest materiałem, który stosuje się do produkcji sztyftów używanych do przekłuwania uszu. Stal chirurgiczna jest stosunkowo łatwa do czyszczenia i dezynfekcji. Wystarczy przetrzeć kolczyki wilgotną szmatką lub przemyć je delikatnie wodą z mydłem. Kolczyki ze stali chirurgicznej są dostępne w szerokiej gamie wzorów, stylów i kształtów. Można znaleźć kolczyki zarówno w prostych, klasycznych wzorach, jak i bardziej ekscentrycznych i artystycznych. Stal chirurgiczna jest stosunkowo tania w porównaniu do niektórych innych metali używanych do produkcji biżuterii, takich jak złoto czy srebro. Kolczyki ze stali chirurgicznej są więc dostępne dla osób o różnych budżetach.

Czy kolczyki ze stali chirurgicznej są bez niklu?

Stal chirurgiczna jest stopem żelaza z niklem i chromem. Chrom tworzy na powierzchni cienką warstwę tlenku chromu, która chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych i zapobiega rdzewieniu żelaza. Jest to szczególnie ważne w przypadku kolczyków, które mają bezpośredni kontakt ze skórą. Nikiel może być przyczyną alergicznego zapalenia skóry w miejscu kontaktu z tym metalem. Jednak ze względu na wysoką odporność chemiczną stali chirurgicznej, ilość tego pierwiastka, która może się uwolnić się jest minimalna i w praktyce obojętna dla zdrowia.

Tanie kolczyki do uszu ze stali chirurgicznej

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić kolczyki ze stali chirurgicznej, polecamy nasz sklep internetowy. Oferujemy duży wybór wysokiej jakości kolczyków wkrętek ze stali chirurgicznej z zapięciem na sztyft, a także długie, wiszące kolczyki ze stali chirurgicznej, kolczyki koła ze stali oraz nausznice ze stali chirurgicznej. Kolczyki wykonane ze stali mogą być złote  lub srebrne, z cyrkoniami lub perełkami. Kolczyki sztyfty ze stali chirurgicznej mają na sztyftach, czyli pałeczkach przekładanych przez dziurki w uszach, praktyczne nacięcia uniemożliwiające wysunięcie się zatyczek. Szczególnie polecamy modne kolczyki ze stali chirurgicznej w kształcie serduszek będące symbolem miłości, kolczyki skrzydła oznaczające wolność oraz kolczyki nieskończoność symbolizujące trwałość uczuć. Kolczyki chirurgiczne są wizualnie bardzo podobne do kolczyków ze złota lub srebra, a stal 316L, z której są wykonane gwarantuje, że długo zachowają swój blask. Jednocześnie są tanie: ich cena zazwyczaj nie przekracza kilkunastu złotych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl