Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Bestsellery
Krótki naszyjnik z pereł sztucznych
Krótki naszyjnik z pereł sztucznych

6,30 zł

szt.
Tattoo choker
Tattoo choker

2,20 zł

szt.
Twister do włosów
Twister do włosów

2,75 zł

szt.
Choker aksamitka
Choker aksamitka

6,00 zł

szt.
Rzemyk na szyję
Rzemyk na szyję

3,00 zł

szt.
Łańcuszek celebrytka przekładany
Łańcuszek celebrytka przekładany

3,50 zł

szt.
Naszyjnik z serduszkiem złoty
Naszyjnik z serduszkiem złoty

4,40 zł

szt.
Reklamacje i zwroty

 

Reklamacje

 

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym podaj swoje imię i nazwisko, adres pocztowy i mailowy oraz szczegółowy opis powodu reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
  2. ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu lub przesłanie nowego egzemplarza produktu, a jeżeli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), zwrot pieniędzy.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@silvona.pl lub telefonicznie: 732 726 833. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawieranej na odległość dotyczy wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Pouczenie o odstąpieniu od umowy

Prawo odstąpienia od umowy

W terminie 14 dni masz prawo odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz pisemnie poinformować sklep internetowy Silvona o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą na adres: os. Rusa 64/7, 61-245 Poznań lub pocztą elektroniczną na adres sklep@silvona.pl).

Możesz skorzystać z poniższego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe:

 

                                                                                                                            miejscowość, data

imię, nazwisko,adres i telefon konsumenta

 

Silvona Aleksandra Chybicka

os. Rusa 64/7, 61-245 Poznań

                                                                                                                          sklep@silvona.pl 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆNiniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej rzeczy .....................

Data odbioru rzeczy ................

 

 podpis konsumenta

             (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej)

Możesz również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej www.silvona.pl. Jeżeli skorzystasz z tej możliwości, prześlemy Ci niezwłocznie pocztą elektroniczną potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, abyś wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie ponosisz żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl