Choker czarny skórzany
Kod produktu: N440
Wystaw opinię o produkcie
Opis
Choker czarny skórzany – elegancki naszyjnik z ekoskóry
Stylowy czarny choker na szyję wykonany z wysokiej jakości ekoskóry to modny dodatek, który podkreśli każdą stylizację — od casualowej po wieczorową. Minimalistyczny design w połączeniu ze srebrnym zapięciem sprawia, że naszyjnik prezentuje się elegancko i nowocześnie.
Choker posiada regulowany łańcuszek, dzięki czemu łatwo dopasować go do obwodu szyi i indywidualnych preferencji. Klasyczna czerń oraz uniwersalna szerokość sprawiają, że jest to dodatek ponadczasowy i niezwykle wszechstronny.
Cechy produktu:
- czarny choker na szyję z ekoskóry
- eleganckie zapięcie w kolorze srebrnym
- regulowana długość dzięki łańcuszkowi
- modny, minimalistyczny styl
- idealny dodatek do codziennych i wieczorowych stylizacji
Wymiary:
- długość naszyjnika: 32 cm
- łańcuszek regulacyjny: 5 cm
- szerokość: 1,0 cm
Dlaczego warto?
Ten czarny skórzany choker to doskonały wybór dla osób ceniących modę, wygodę i uniwersalne dodatki. Świetnie komponuje się z sukienkami, bluzkami z dekoltem oraz stylizacjami w stylu rockowym, gothic czy minimalistycznym.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Chronić przed dziećmi.
- Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Silvona Aleksandra Chybicka
os. Rusa 64/7
61-245 Poznań, Polska